Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.
Napisz Dojazd
Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

O nas

SafeTom tworzą profesjonaliści i pasjonaci z dużym doświadczeniem i wiedzą, współpracujemy ze strażakami i ratownikami, w zespole mamy m.in. biegłych sądowych. Jesteśmy obecni na rynku BHP od wielu lat.
Kompleksowo obsługujemy firmy - pełnimy zadania służby BHP. Oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresu BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy, HACCP i kładziemy nacisk na zgodność z przepisami. Udzielamy wsparcia merytorycznego, organizujemy szkolenia, pokazy oraz kursy z pierwszej pomocy i ewakuacji. Realizujemy nadzór BHP na budowie i w zakładzie pracy. Oferujemy również outsourcing, wynajem pracowników i prace specjalistyczne dla przemysłu ciężkiego. Realizujemy różne projekty w zależności od potrzeb, głównie dla firm produkcyjnych, usługowych i handlowych od małych firm po duże korporacje, w Polsce i za granicą. Poprzez dobór najlepszych rozwiązań wspólnie dążymy do minimalizacji ryzyka.

Nasze mocne strony to tysiące godzin spędzonych na realizacji protokołów powypadkowych. Mamy do czynienia z wieloma wypadkami (również śmiertelnymi), dlatego mamy wypracowane wzorce, które pozwalają nam szybko reagować. Nasi pracownicy wiedzą jak łączyć zdobyte doświadczenie i zaangażowanie z empatią. 

Wyróżnia nas terminowość, elastyczność i dostępność, nasi klienci mogą na nas liczyć w każdej sytuacji, wiemy, że pewne wydarzenia nie mogą czekać do poniedziałku. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo.
 

Nasza pasja – Twoje bezpieczeństwo.