Napisz Dojazd

Kim jesteśmy

Safetom to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo świadczące pełny zakres usług z zakresu wykonawstwa, nadzoru oraz szkoleń przy pracach w szczególnych warunkach, w tym m.in. przy wykonywaniu „prac na gorąco”.
Obszary działania

Przemysł ciężki

SAFETOM Sp. z o.o. to rozwijające się przedsiębiorstwo świadczące pełny zakres usług z wykonawstwa, nadzoru oraz szkoleń przy pracach w szczególnych warunkach, w tym min. przy wykonywaniu „prac na gorąco”. Naszą firmę stanowi zgrany zespół osób z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Nasi specjaliści wykonywali prace w szczególnych warunkach „prac na gorąco” w hutach szkła nie tylko w Polsce, ale również w Europie.

Więcej
Obszary działania

Szkolenia PPOŻ

Za pośrednictwem profesjonalnego szkoleniowca organizujemy dla firm szkolenia przeciwpożarowe. Omawiamy i ćwiczymy w praktyce ewakuację, przepisy PPOŻ oraz zasady korzystania ze sprzętu gaśniczego. Realizujemy również przeglądy, serwisowanie i legalizację sprzętu gaśniczego.

Więcej
Przemysł ciężki
Szkolenia PPOŻ

Oferta

Oferujemy działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Dysponujemy specjalistyczną i techniczną wiedzą naukową.

Obsługa BHP dla firm

Więcej

Dokumentacja BHP

Więcej

Szkolenia BHP

Więcej

Szkolenia PPOŻ

Więcej

Pierwsza pomoc

Więcej

Przygotowanie do kontroli inspekcji

Więcej

Prace specjalistyczne

Więcej

Wypadki

Więcej

Szkolenia zawodowe

Więcej

HACCP

Więcej

Naszą dewizą jest dążenie do minimalizacji ryzyka poprzez dobór najlepszych rozwiązań.

Zaufali nam

Istniejemy na rynku od 12 lat. Mieliśmy przyjemność pracować z wieloma ważnymi klientami.

Nasz blog